WEDZE Zjazdové Palice Boost 900 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 27.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Tenké lyžiarske palice, ktoré sa dobre držia (grip + pásik) a poskytujú väčšiu presnosť.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE Zjazdové Palice Boost 900 za výhodnú cenu 27.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Vanda

Za cenu 27.99 € som si nemohla vybrať lepšie

Kamila

WEDZE Zjazdové Palice Boost 900 som si kúpila za super cenu 27.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Emil

Ak potrebujem kúpiť Lyžiarske palice, tak určite nakupujem v Decathlon.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Vojtech

S nákupom v obchode Decathlon.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Tadeáš

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Irma

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Bohuslav

Výber tovaru z kategorie Lyžiarske palice bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si WEDZE Zjazdové Palice Boost 900. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

WEDZE Lyžiarske Palice Boost 100

Jednoduché a ľahké palice na každoročnú týždennú lyžovačku.

WEDZE Lyžiarske Palice Boost 500

Ľahké palice určené pre pánov na lyžovanie.

WEDZE Lyžiarske Palice Boost 900

Tenké lyžiarske palice s dobrým úchopom (grip + pútko) na väčšiu presnosť odpichov.

WEDZE Dámske Zjazdové Palice Adix100

Jednoduché a ľahké palice na každoročnú týždennú lyžovačku.

WEDZE Palice Skp Ski Fr 950 Light

Náš tím vyvinul tieto odolné a nastaviteľné lyžiarske palice pre skúsených lyžiarov do každého terénu.

WEDZE Skialpové Palice

Tieto palice, určené pre skialpinistov na mountain touring, poskytujú pri priečnom sklone vďaka polovičnému tanieriku maximálnu rovnováhu.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 25.01.2021