WEDZE šortky Race 980 Ad Modré – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 46.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Naše tímy vytvorili tieto softshell šortky na preteky.Počas intenzívneho tréningu vás zahrejú.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE šortky Race 980 Ad Modré za výhodnú cenu 46.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Štefan

Výber tovaru v kategórií Ponožky som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode Decathlon.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Stela

Za takto dobrú cenu - 46.99 € lepší produkt nenájdete

Radomír

Decathlon.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Valentín

WEDZE šortky Race 980 Ad Modré som si kúpila za super cenu 46.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Dobroslava

Výborná kvalita za fajn cenu 46.99 €

WEDZE Ponožky 100 Modro-ružové

Radi pokojne lyžujete podľa svojho tempa? Tieto ponožky, hrejivé vďaka chodidlu z vlny, budú vašim spoločníkom pri príležitostných výletoch na sneh.

WEDZE Lyžiarske Ponožky 100 Modré

Pravidelne lyžujete alebo snowboardujete. Lyžujete v každom počasí. Tieto hrejivé a funkčné ponožky sú navrhnuté práve pre vás.

WEDZE Lyžiarske Ponožky 100 Zelené

WEDZE Detské Lyžiarske Ponožky 100

WEDZE Ponožky 500 Modro-červené

Máte radi dynamické lyžovanie? Tieto plne elastické a priedušné ponožky vás budú sprevádzať na každom svahu.

WEDZE Spodné Hodvábne Ponožky

Máte neustály pocit chladu na nohách? Zimomraví lyžiari a snowboardisti môžu získať pár stupňov tepla navyše vďaka týmto ponožkám.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 23.10.2021