WEDZE Prilba H-fs 300 Korálová – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 34.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Túto pevnú prilbu vhodnú na freestyle na snowboarde (alebo na lyžiach) vytvoril tím nadšencov snowboardingu.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE Prilba H-fs 300 Korálová za výhodnú cenu 34.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Matúš

Za takto dobrú cenu - 34.99 € lepší produkt nenájdete

Adolf

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Milena

V Decathlon.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Vavrinec

Moje hodnotenie je 100%.

Eugénia

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt WEDZE Prilba H-fs 300 Korálová som je naozaj kvalitne vyhotovený!

WEDZE Pánska Lyžiarska Prilba Pst900

Určená pre lyžiarov, ktorí hľadajú ľahkú lyžiarsku prilbu, ktorá by výborne sedela na hlave a zaručila optimálne odvetrávanie. Vhodná na intenzívne použitie.

WEDZE Lyžiarska Prilba Hrc 500

Určené pre pravidelných lyžiarov, ktorí hľadajú prilbu s pevnými chráničmi uší na zvýšenie ochrannej zóny.

WEDZE Lyžiarska Prilba Feel150 Modrá

Vytvorená pre príležitostných lyžiarov, ktorí hľadajú jednoduchú a praktickú prilbu s priezorom, aby si chránili hlavu aj oči.

ORAO Taška Daily Twintip

Určená pre kitesurferov na pravidelný a jednoduchý prenos vybavenia. Pre plaváky maximálnej veľkosti 142 cm/42 cm.

WEDZE Detská Lyžiarska Prilba Kid500

Vytvorená pre mladých pokročilých lyžiarov. Zaručuje skvelé držanie a optimálne pohodlie na celodennú lyžovačku.

WEDZE Detský Overal 500 Jr Modrý

Rýchlo, je čas na lyžovanie! Získajte čas vďaka tejto praktickej kombinéze, ktorá pomôže mladým lyžiarom zdokonaľovať sa v teple a v suchu.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 26.06.2022