WEDZE Obal Na Lyžiarsku Obuv 900 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 36.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Obal „všetko v jednom“ na prenášanie lyžiarskej obuvi/snowboardových topánok, prilby, okuliarov a rukavíc.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE Obal Na Lyžiarsku Obuv 900 za výhodnú cenu 36.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Juraj

Produkt WEDZE Obal Na Lyžiarsku Obuv 900 má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Obaly na lyžiarsku výbavu aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Vladimíra

Výborná kvalita za fajn cenu 36.99 €

Miloslav

Čakala som na zľavu a kúpila som za 36.99 €.. odporúčam

Lýdia

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na WEDZE Obal Na Lyžiarsku Obuv 900 za cenu 36.99 €

Daniela

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Alžbeta

Nakúpila som v elektronickom obchode Decathlon.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Hilda

WEDZE Obal Na Lyžiarsku Obuv 900 som si kúpila za super cenu 36.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Margita

Za cenu 36.99 € som si nemohla vybrať lepšie

WEDZE Obal Na Lyže 100 čierny

Vďaka tomuto obalu môžete skladovať a chrániť lyže (

ITIWIT ľavá Komora - Kajak Itiwit 1

Určená na výmenu opotrebenej vzduchovej komory ku kajaku ITIWIT 1.

WEDZE Popruh Na Lyže

Vďaka týmto popruhom môžete lyže prenášať jednoduchšie a zabránite tomu, aby sa hrany navzájom odierali.

WEDZE Obal Na Lyžiarsku Obuv 100

Obal slúži na skladovanie a ochranu vašich párov lyžiarskych alebo snowboardových topánok.

WEDZE Vak Na Obuv 500 Sivé

Vytvorený pre lyžiarov a snowboardistov, ktorí hľadajú obal na ochranu svojej obuvi a na uľahčenie prenášania na krátke vzdialenosti.

WEDZE Obal Na Lyže 500 Zelený

Chcete prenášať svoje lyžiarske vybavenie na kolieskach? Je to možné s týmto obalom, určeným na jeden pár lyží a ich palice.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 24.01.2021