WEDZE Lyžiarske Rukavice 500 čierne – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 27.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím vytvoril tieto nepremokavé a hrejivé rukavice, aby vás sprevádzali počas lyžovačky v akomkoľvek počasí.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE Lyžiarske Rukavice 500 čierne za výhodnú cenu 27.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Leonard

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Tamara

V kategórií Rukavice som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Milan

WEDZE Lyžiarske Rukavice 500 čierne som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Drahomíra

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Ctibor

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Radúz

ohodnotím neskôr

Jakub

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

KIPSTA Rukavica Ba150 Pravá Ruka

začiatočníkov, ktorým pri hre poskytuje lepšie tlmenie.

FOUGANZA Pánske Rukavice 960 čierne

Vytvorili sme tieto kožené rukavice vhodné hlavne pre skúsených jazdcov. Poskytujú pohodlie a optimálny kontakt.

WEDZE Lyžiarske Rukavice 500 Modré

FOUGANZA Rukavice 100 čierne

Naši návrhári, ktorí sa špecializujú na jazdectvo, vytvorili tieto jazdecké rukavice pre vás, začínajúce jazdkyne! Chránia ruky pred odretím od oprát.

WEDZE Palčiaky Mi 500 čierne

Tieto palčiaky sme navrhli tak, aby vám zabezpečili hrejivosť a pohodlie pri lyžovaní. Dlaň je vystužená prírodnou kožou.

FOUGANZA Dámske Rukavice 500 Biele

Naši návrhári vytvorili tieto syntetické rukavice pre všetky naše jazdkyne! Poskytujú citlivosť a optimálne pohodlie.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 25.02.2021