WEDZE Lyžiarske Ponožky 100 Koralové – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 7.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Pravidelne lyžujete alebo snowboardujete. Lyžujete v každom počasí. Tieto hrejivé a funkčné ponožky sú navrhnuté práve pre vás.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE Lyžiarske Ponožky 100 Koralové za výhodnú cenu 7.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Miloslav

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Drahomír

Nakúpila som v elektronickom obchode Decathlon.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Amália

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Roman

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Oto

Decathlon.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Gabriel

Nezdalo sa mi, že by bol WEDZE Lyžiarske Ponožky 100 Koralové taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Ponožky lepšiu alternatívu nenájdete.

WEDZE Ponožky 100 Modro-ružové

Radi pokojne lyžujete podľa svojho tempa? Tieto ponožky, hrejivé vďaka chodidlu z vlny, budú vašim spoločníkom pri príležitostných výletoch na sneh.

WEDZE Lyžiarske Ponožky 100 Modré

WEDZE Lyžiarske Ponožky 100 Zelené

WEDZE Detské Lyžiarske Ponožky 100

WEDZE Ponožky 500 Modro-červené

Máte radi dynamické lyžovanie? Tieto plne elastické a priedušné ponožky vás budú sprevádzať na každom svahu.

WEDZE Spodné Hodvábne Ponožky

Máte neustály pocit chladu na nohách? Zimomraví lyžiari a snowboardisti môžu získať pár stupňov tepla navyše vďaka týmto ponožkám.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 03.10.2022