WEDZE Lyžiarske Ponožky 100 čierne – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 7.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Pravidelne lyžujete alebo snowboardujete. Lyžujete v každom počasí. Tieto hrejivé a funkčné ponožky sú navrhnuté práve pre vás.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE Lyžiarske Ponožky 100 čierne za výhodnú cenu 7.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Móric

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam WEDZE Lyžiarske Ponožky 100 čierne. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Vlastimil

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Pravoslav

Čakala som na zľavu a kúpila som za 7.49 €.. odporúčam

Viktória

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Gertrúda

Výber tovaru z kategorie Ponožky bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si WEDZE Lyžiarske Ponožky 100 čierne. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Lenka

WEDZE Lyžiarske Ponožky 100 čierne som si kúpila za super cenu 7.49 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

WEDZE Ponožky 100 Modro-ružové

Radi pokojne lyžujete podľa svojho tempa? Tieto ponožky, hrejivé vďaka chodidlu z vlny, budú vašim spoločníkom pri príležitostných výletoch na sneh.

WEDZE Lyžiarske Ponožky 100 Modré

WEDZE Lyžiarske Ponožky 100 Zelené

WEDZE Detské Lyžiarske Ponožky 100

WEDZE Ponožky 500 Modro-červené

Máte radi dynamické lyžovanie? Tieto plne elastické a priedušné ponožky vás budú sprevádzať na každom svahu.

WEDZE Spodné Hodvábne Ponožky

Máte neustály pocit chladu na nohách? Zimomraví lyžiari a snowboardisti môžu získať pár stupňov tepla navyše vďaka týmto ponožkám.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 04.03.2021