WEDZE Lyžiarske Nohavice Pnf 900 Jr – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 46.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Malý šampión vás už predbieha na zjazdovke? Do týchto nastaviteľných nohavíc sme vložili všetko know-how, aby dieťa sprevádzali pri jeho lyžiarskych výkonoch.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE Lyžiarske Nohavice Pnf 900 Jr za výhodnú cenu 46.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(83%)

Vendelín

Nezdalo sa mi, že by bol WEDZE Lyžiarske Nohavice Pnf 900 Jr taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Nohavice a legíny pre deti lepšiu alternatívu nenájdete.

Samuel

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Lesana, Lesia

Obchod Decathlon.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Gašpar

Čakala som na zľavu a kúpila som za 46.99 €.. odporúčam

Henrieta

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Radoslav

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt WEDZE Lyžiarske Nohavice Pnf 900 Jr som je naozaj kvalitne vyhotovený!

FOUGANZA Detské Nohavice 100 Tmavomodré

Vytvorili sme tieto nohavice pre mladých jazdcov, ktorí sa chcú učiť jazdiť na poníkoch v každom počasí.

WEDZE Detské Nohavice 100 Sivé

Náš tím vyvinul tieto nohavice pre deti na začiatky s lyžovaním. Ideálne na lyžiarske začiatky v teple a v suchu.

WEDZE Detské Lyžiarske Nohavice 900

Už vás vaše dieťa predbieha na zjazdovkách? Do týchto nohavíc sme vložili všetky poznatky, aby dokázali vaše dieťa sprevádzať pri jeho lyžiarskych výkonoch.

FOUGANZA Nohavice 180 Fullseat Béžové

Vytvorili sme tieto nohavice pre malých pokročilých jazdcov aj jazdkyne. Je vhodná do každého počasia.

FOUGANZA Nohavice 180 Fullseat čierne

WEDZE Lyžiarske Nohavice Pnf 500

Náš tím vyvinul tieto detské lyžiarske nohavice, ktoré možno prispôsobiť výške dieťaťa a môžu ho tak sprevádzať dlhšiu dobu.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 08.12.2021

(83%)