WEDZE Lyžiarska Súprava Pnf 500 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 49.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Blíži sa lyžiarsky výcvik? Tento lyžiarsky komplet umožní vášmu dieťaťu robiť pokroky v teple a v suchu! Nastaviteľný, prispôsobí sa meniacej sa výške dieťaťa.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE Lyžiarska Súprava Pnf 500 za výhodnú cenu 49.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Drahoslav

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Dana, Danica

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Zdenka

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Aurélia

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Jaromír

WEDZE Lyžiarska Súprava Pnf 500 som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Imrich

Na nete má WEDZE Lyžiarska Súprava Pnf 500 veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Elena, Helena

Výber tovaru z kategorie Detské halovky bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si WEDZE Lyžiarska Súprava Pnf 500. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Nadežda

Produkt WEDZE Lyžiarska Súprava Pnf 500 má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Detské halovky aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

IMVISO Detská Obuv Eskudo 500

Určená pre mladých hráčov na futsal, ako aj na telocvik v škole na každý typ povrchu. Poskytuje kombináciu optimálneho pohodlia a odolnosti.

IMVISO Detská Obuv Eskudo 500 žltá

IMVISO Obuv Eskudo 500 B. Kid Futsal

Vytvorená pre mladých hráčov futsalu. Vhodná aj na telesnú výchovu na každý typ povrchu.

IMVISO Futsalová Obuv Ginka 500

IMVISO DETSKÁ OBUV GINKA 900 MiD

Vytvorená pre mladých hráčov futsalu, ktorí ovládajú všetky technické pohyby a túžia po ľahkosti, flexibilite a optimálnom kontakte s loptou.

IMVISO Futsalová Obuv Ginka 500 Kd

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 04.10.2022