WEDZE Lyžiarska Obuv Wid 500 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 109.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Navrhnuté pre skúsené lyžiarky, ktoré hľadajú pohodlnú a ľahko nastaviteľnú lyžiarsku obuv na napredovanie na zjazdovke v najlepších podmienkach.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE Lyžiarska Obuv Wid 500 za výhodnú cenu 109.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Želmíra

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Maximilián

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Miroslava

Na Heureke som hľadal kvalitné Lyžiarky pre dospelých. WEDZE Lyžiarska Obuv Wid 500 mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Metej

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Drahoslav

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Júlia, Juliana

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam WEDZE Lyžiarska Obuv Wid 500. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Nataša

Za cenu 109.99 € som si nemohla vybrať lepšie

WEDZE Lyžiarska Obuv Heat 580

Vytvorená pre pokročilých lyžiarov, ktorí hľadajú hrejivú lyžiarsku obuv.

WEDZE Dámska Lyžiarska Obuv Heat 580

Navrhnutá pre pokročilé lyžiarky, ktoré hľadajú vyhrievanú obuv na napredovanie v zjazdovom lyžovaní.

WEDZE Pánska Lyžiarska Obuv Fit 980

Určené pre skúsených zjazdových lyžiarov, ktorí hľadajú rýchlosť a presnosť.

WEDZE Lyžiarky Skb Ski Fr900 Lt

Náš tím vyvinul tieto lyžiarky pre pokročilé freeriderky, ktoré lyžujú mimo upravených zjazdoviek.

WEDZE Lyžiarska Obuv Fit 980

Určené pre skúsené zjazdové lyžiarky, ktoré hľadajú rýchlosť a presnosť.

WEDZE Lyžiarky Skb Ski Fr100 Flex80

Náš tím vyvinul tieto lyžiarky pre začínajúce freeriderky. Progresívny flex pomáha tlmiť nerovnosti terénu.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 15.08.2022