WEDZE čiapka Reverse Obojstranná – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 2.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Táto obojstranná a veľmi elastická čiapka z dvojitého úpletu je ideálna pre veľké obvody hlavy.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE čiapka Reverse Obojstranná za výhodnú cenu 2.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Vanda

Čakala som na zľavu a kúpila som za 2.99 €.. odporúčam

Jarolím

Produkt WEDZE čiapka Reverse Obojstranná má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii čiapky, šiltovky a klobúky aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Marcela

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Michal, Michaela

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Bonifác

V eshope Decathlon.sk si v kategórií čiapky, šiltovky a klobúky viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Alexej

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Vincent

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Alojzia

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt WEDZE čiapka Reverse Obojstranná som je naozaj kvalitne vyhotovený!

INOVIK čiapka Xc S 500 čierna

Náš tím navrhol túto čiapku špeciálne na beh na lyžiach v chladnom počasí.

DOMYOS Ochranné Rukavice

Náš tím navrhol tento produkt špeciálne na kruhový tréning.

WEDZE čiapka Firstheat čierna

Najjednoduchšia z čiapok produktového radu: pre všetkých, ktorí hľadajú tenkú, hebkú a veľmi pohodlnú čiapku za veľmi nízku cenu.

WEDZE čiapka Bluetooth čierna

Chcete počúvať hudbu alebo telefonovať a pritom mať hlavu v teple? Táto inteligentná čiapka je pre vás.

WEDZE čiapka Timeless Biela

Táto čiapka bola navrhnutá tak, aby vás udržiavala v teple vďaka hrubej pletenine a fleecovej podšívke.

WEDZE Ušianka Noof Slonovinová

Táto ušianka bola navrhnutá tak, aby bola ozajstnou kuklou, ktorá vám prinesie teplo, pohodlie a jemnosť.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 26.06.2022