TARMAK PONOŽKY SO900 Mid*2 ČIERNE – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 10.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Naše tímy vytvorili tieto ponožky pre maximálnu ochranu namáhaného chodidla pri hre basketbalu.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar TARMAK PONOŽKY SO900 Mid*2 ČIERNE za výhodnú cenu 10.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dobromila, Kevin

Nakúpila som v elektronickom obchode Decathlon.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Fedor

Moje hodnotenie je 100%.

Matilda

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Branislava, Bronislava

Za cenu 10.99 € som si nemohla vybrať lepšie

Tichomír

V kategórií Basketbalové ponožky som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt TARMAK PONOŽKY SO900 Mid*2 ČIERNE. Som spokojný a nemenil by som.

Vilma

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na TARMAK PONOŽKY SO900 Mid*2 ČIERNE za cenu 10.99 €

TARMAK Ponožky Low So500 Biele

Tieto ponožky boli vytvorené pre pokročilých basketbalových hráčov/hráčky, ktorí túžia po priedušných a pohodlných ponožkách.

TARMAK PONOŽKY SO500 Mid*2 BIELE

TARMAK Detské Ponožky Mid čierne

TARMAK PONOŽKY SO500 Mid*2 ČIERNE

TARMAK Detské Ponožky Nízke

TARMAK Detské Ponožky Mid Biele

Tieto ponožky sú určené pre deti, ktoré hrajú basketbal.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 04.03.2021