SIMOND úchyty Crimps červené 5 Ks – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 18.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Určené na pripevnenie na umelú stenu doma alebo v telocvični.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar SIMOND úchyty Crimps červené 5 Ks za výhodnú cenu 18.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Kvetoslava

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Šimon

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Blažej

S nákupom v obchode Decathlon.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Gustáv

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Miloslav

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

SIMOND Okuliare Belayer Tmavomodré

Tieto okuliare sme vytvorili pre ističov každej úrovne na použitie na umelej stene alebo na skale.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 24.01.2021