ROCKRIDER Tretry Na Mtb St 100 čierne – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 36.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Tieto tretry s hybridnou vložkou boli vytvorené na začiatky s horskou cyklistikou v trvaní do 1,5 hod.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar ROCKRIDER Tretry Na Mtb St 100 čierne za výhodnú cenu 36.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Miriama

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Lenka

Za takto dobrú cenu - 36.99 € lepší produkt nenájdete

Gertrúda

Nakúpila som v elektronickom obchode Decathlon.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Branislava, Bronislava

ROCKRIDER Tretry Na Mtb St 100 čierne je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Bohuslav

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Cyklistické tretry a návleky viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Miloš

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Paulína

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

VAN RYSEL Tretry Roadr 500 Vr

Určené pre vaše prvé preteky, aby vám priniesli ľahkosť a tuhú priedušnú podrážku zo sklených vlákien. Testované na severe Francúzska.

VAN RYSEL Obuv Roadr 900 Sivá

Obuv vytvorili naši odborníci tak, aby uspokojila požiadavky aj tých najnáročnejších cyklistov, pretekárov a cyklistických nadšencov.

VAN RYSEL Tretry Roadr 900 Sivé

VAN RYSEL Cyklistická Obuv Roadr 900

VAN RYSEL Cyklistická Obuv Roadr 500

ROCKRIDER Dámska Mtb Obuv St 100 Sivá

Vytvorené pre cyklistov na jazdu s nášľapnými pedálmi alebo bez, a chôdzu počas prvých horských výletov.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 08.12.2021