ROCKRIDER Mtb Am 100s 29`` – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 1489.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Určené pre cyklistov na horskú cyklistiku v kopcoch.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar ROCKRIDER Mtb Am 100s 29`` za výhodnú cenu 1489.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Cena✅ ️1 489,99€

Alžbeta

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Richard

Produkt ROCKRIDER Mtb Am 100s 29`` je naozaj veľmi pekný!

František

Moje hodnotenie je 100%.

Nadežda

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Izabela

ROCKRIDER Mtb Am 100s 29`` som si kúpila za super cenu 1489.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Monika

V eshope Decathlon.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Dezider

ROCKRIDER Mtb Am 100s 29`` som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

ROCKRIDER 27,5`` Mtb St 530 červ.-čierny

Tento 27,5" MTB je vytvorený na cyklistiku v trvaní od 2 do 3 hodín počas celého roka.

FOUGANZA Veľká Kefa Schooling Modrá

Táto kefa je určená na dôkladné odstraňovanie prachu zo srsti vášho koňa. Používa sa po čistení žbilkom.

FOUGANZA Mäkká Kefa Schooling Veľká

Naši návrhári vytvorili túto kefu na odstránenie prachu a leštenie konskej srsti na konci česania. Používa sa po tvrdej kefe.

ROCKRIDER Bicykel Rockrider Xc 900 29``

Je určený pre horských cyklistov na pravidelné tréningy a preteky Cross Country (XC).

ROCKRIDER Dámsky Mtb St 520 Modrý 27,5``

27,5" horský bicykel prispôsobený ženskej postave pre vaše prvé cyklotúry v suchom počasí v trvaní do 1,5 h.

ROCKRIDER Dámsky Mtb St 100 Biely 27,5``

27,5" horský bicykel prispôsobený ženskej postave pre vaše prvé cyklotúry v suchom počasí v trvaní do 1,5 hodiny.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 08.12.2021