QUECHUA Slnečné Okuliare Mht500 Kat. 4 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 16.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím vyvinul tieto slnečné okuliare pre deti na turistiku. Sú ideálne na pravidelné nosenie v horách, pretože sú ľahké a dobre držia.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar QUECHUA Slnečné Okuliare Mht500 Kat. 4 za výhodnú cenu 16.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Hilda

V kategórií Vybavenie a príslušenstvo som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Oskár

S nákupom v obchode Decathlon.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Angela, Angelika

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Estera

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Cyprián

Produkt QUECHUA Slnečné Okuliare Mht500 Kat. 4 má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Vybavenie a príslušenstvo aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Angela, Angelika

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Laura

Chcel som si kúpiť QUECHUA Slnečné Okuliare Mht500 Kat. 4 a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Decathlon.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

QUECHUA Kovová Termoska 0.4 L

Potrebujete uchovať vaše nápoje teplé alebo studené niekoľko hodín? Naši návrhári vytvorili túto pevnú a veľmi dobre izolujúcu termosku.

FORCLAZ Vysielačky Onchannel110

Dvojica vysielačiek je určená na voľnú komunikáciu na krátke vzdialenosti (max. 5 km na voľnom priestranstve) počas turistiky v horách.

QUECHUA Hliníková Fľaša 500 1 L Zelená

Chcete mať počas túry zabezpečené jednoduché pitie? Naši vývojári navrhli túto fľašu s rýchlootvárateľným uzáverom, ktorý otvoríte 2 rukami.

QUECHUA Palica Na Turistiku Sh500

Určená pre pravidelných turistov, ktorí hľadajú univerzálnu palicu na leto aj zimu vďaka jej veľmi dlhej rukoväti a zimnému tanieriku.

QUECHUA Snežnice Sh100 Modré

Naši návrhári vytvorili tieto snežnice na vaše príležitostné túry. Ideálne na utlačený sneh. Vydajte sa odhaľovať zasnežené chodníky.

QUECHUA ďalekohľad Mh B540 ×10

Určené na pozorovanie prírody počas výletov v horách.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 21.09.2021