QUECHUA Slnečné Okuliare Mh140 Kat3 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 13.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím vyvinul tieto turistické slnečné okuliare na príležitostné nosenie v horách.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar QUECHUA Slnečné Okuliare Mh140 Kat3 za výhodnú cenu 13.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(102%)

Bohuslav

Čakala som na zľavu a kúpila som za 13.99 €.. odporúčam

Vincent

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Matilda

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na QUECHUA Slnečné Okuliare Mh140 Kat3 za cenu 13.99 €

Ingrida

Produkt QUECHUA Slnečné Okuliare Mh140 Kat3 má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Slnečné okuliare aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Branislav, Bruno

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Ľubica

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam QUECHUA Slnečné Okuliare Mh140 Kat3. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

QUECHUA Mh100 Cat3

Náš tím vyvinul tieto turistické slnečné okuliare na pravidelné nosenie v horách vďaka nízkej hmotnosti a držaniu.

QUECHUA Okuliare Mh T 500 White Kat.4

Náš tím vyvinul tieto slnečné okuliare na turistiku. Sú ideálne na pravidelné nosenie v horách, pretože sú ľahké a dobre držia.

QUECHUA Handrička Clean 100 čierna

Hebká handrička z mikrovlákna je určená na čistenie skiel okuliarov bez ich poškriabania.

QUECHUA Okuliare Mh T550 Kat. 4

Náš tím navrhol tieto turistické slnečné okuliare pre deti vo veku 2 až 6 rokov. Sú ideálne na pravidelné nosenie vďaka ich nízkej hmotnosti a dobrému držaniu.

QUECHUA Okuliare Mh T140 Biele Kat3

Náš tím vyvinul tieto slnečné okuliare na turistiku. Vďaka nízkej hmotnosti sú ideálne na príležitostné použitie v horách.

QUECHUA Okuliare Mh T140 Sivé Kat. 3

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 04.03.2021

(102%)