QUECHUA Slnečné Okuliare Mh140 Kat.3 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 13.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím vyvinul tieto turistické slnečné okuliare na príležitostné nosenie v horách.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar QUECHUA Slnečné Okuliare Mh140 Kat.3 za výhodnú cenu 13.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Konštantín

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Slnečné okuliare viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Ema

Za cenu 13.99 € som si nemohla vybrať lepšie

Stanislav

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Albert

Moje hodnotenie je 100%.

Margaréta

Na nete má QUECHUA Slnečné Okuliare Mh140 Kat.3 veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Jarolím

Pri nakupovaní v elektronických obchodoch si dávam vždy pozor a nakupujem len v overených obchodoch. Eshop Decathlon.sk funguje už roky a preto mu dôverujem. Dá sa v ňom nakúpiť za super ceny a už čoskoro sa tešiť z objednaného tovaru.

Dávid

Decathlon.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Belo

S produktom QUECHUA Slnečné Okuliare Mh140 Kat.3 za cenu 13.99 € som spokojný.

QUECHUA Mh100 Cat3

Náš tím vyvinul tieto turistické slnečné okuliare na pravidelné nosenie v horách vďaka nízkej hmotnosti a držaniu.

QUECHUA Okuliare Mh T 500 White Kat.4

Náš tím vyvinul tieto slnečné okuliare na turistiku. Sú ideálne na pravidelné nosenie v horách, pretože sú ľahké a dobre držia.

QUECHUA Handrička Clean 100 čierna

Hebká handrička z mikrovlákna je určená na čistenie skiel okuliarov bez ich poškriabania.

QUECHUA Okuliare Mh T550 Kat. 4

Náš tím navrhol tieto turistické slnečné okuliare pre deti vo veku 2 až 6 rokov. Sú ideálne na pravidelné nosenie vďaka ich nízkej hmotnosti a dobrému držaniu.

QUECHUA Okuliare Mh T140 Biele Kat3

Náš tím vyvinul tieto slnečné okuliare na turistiku. Vďaka nízkej hmotnosti sú ideálne na príležitostné použitie v horách.

QUECHUA Okuliare Mh T140 Sivé Kat. 3

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 08.12.2021