QUECHUA Sklá Mh 120 S Kategória 3 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 9.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Odnímateľné sklá pre turistov do veľmi jasného počasia. Polarizačné sklá kategórie 3 – 100 % UV ochrana.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar QUECHUA Sklá Mh 120 S Kategória 3 za výhodnú cenu 9.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Oto

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Nora

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Jaroslav

ohodnotím neskôr

Vincent

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Bohuslav

Výborná kvalita za fajn cenu 9.49 €

Gizela

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Lívia

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Doplnky k okuliarom viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

QUECHUA Puzdro Na Okuliare Case 560

Naši návrhári vyvinuli toto puzdro na ochranu a prenášanie detských slnečných okuliarov v batohu.

QUECHUA Pásik Mh Acc 560

Naši návrhári vyvinuli tento neoprénový pásik na dobré držanie detských slnečných okuliarov so stranicami s otvorom.

QUECHUA Pásik Na Okuliare Mh Acc 160

Určené pre turistov, ktorí hľadajú pásik na okuliare so stranicami bez dierok.

QUECHUA Textilné Puzdro Case 140 Jr

Naši návrhári vyvinuli toto textilné puzdro na ochranu, prenášanie a čistenie detských slnečných okuliarov.

QUECHUA Puzdro Mh Acc 120 čierne

Puzdro z jemného mikrovlákna na ochranu okuliarov pred poškriabaním a na čistenie skiel bez poškodenia.

BTWIN Reflexný Pásik 500 žltý

Chcete zlepšiť svoju viditeľnosť počas jazdy na bicykli? Tento pásik zaistí bezpečnosť na bicykli vo dne i v noci (norma EN 13356).

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 21.09.2021