QUECHUA Puzdro Na Okuliare Case 560 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 4.69 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Naši návrhári vyvinuli toto puzdro na ochranu a prenášanie detských slnečných okuliarov v batohu.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar QUECHUA Puzdro Na Okuliare Case 560 za výhodnú cenu 4.69 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Vendelín

V kategórií Doplnky k okuliarom som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt QUECHUA Puzdro Na Okuliare Case 560. Som spokojný a nemenil by som.

Martina

Čakala som na zľavu a kúpila som za 4.69 €.. odporúčam

Igor

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Zora

S nákupom v obchode Decathlon.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Severín

Nakúpila som v elektronickom obchode Decathlon.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

QUECHUA Pásik Mh Acc 560

Naši návrhári vyvinuli tento neoprénový pásik na dobré držanie detských slnečných okuliarov so stranicami s otvorom.

QUECHUA Sklá Mh 120 S Kategória 3

Odnímateľné sklá pre turistov do veľmi jasného počasia. Polarizačné sklá kategórie 3 – 100 % UV ochrana.

QUECHUA Pásik Na Okuliare Mh Acc 160

Určené pre turistov, ktorí hľadajú pásik na okuliare so stranicami bez dierok.

QUECHUA Textilné Puzdro Case 140 Jr

Naši návrhári vyvinuli toto textilné puzdro na ochranu, prenášanie a čistenie detských slnečných okuliarov.

QUECHUA Puzdro Mh Acc 120 čierne

Puzdro z jemného mikrovlákna na ochranu okuliarov pred poškriabaním a na čistenie skiel bez poškodenia.

BTWIN Reflexný Pásik 500 žltý

Chcete zlepšiť svoju viditeľnosť počas jazdy na bicykli? Tento pásik zaistí bezpečnosť na bicykli vo dne i v noci (norma EN 13356).

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 08.12.2021