QUECHUA Kovová Termoska 0.4 L – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 7.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Potrebujete uchovať vaše nápoje teplé alebo studené niekoľko hodín? Naši návrhári vytvorili túto pevnú a veľmi dobre izolujúcu termosku.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar QUECHUA Kovová Termoska 0.4 L za výhodnú cenu 7.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(78%)

Irena

QUECHUA Kovová Termoska 0.4 L je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Samuel

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Bohuslav

Výber tovaru z kategorie Vybavenie a príslušenstvo bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si QUECHUA Kovová Termoska 0.4 L. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Kvetoslava

Moje hodnotenie je 100%.

Vladislav

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Pankrác

Výborná kvalita za fajn cenu 7.49 €

Imrich

Nezdalo sa mi, že by bol QUECHUA Kovová Termoska 0.4 L taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Vybavenie a príslušenstvo lepšiu alternatívu nenájdete.

Marta

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Vybavenie a príslušenstvo viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

QUECHUA Slnečné Okuliare Mht500 Kat. 4

Náš tím vyvinul tieto slnečné okuliare pre deti na turistiku. Sú ideálne na pravidelné nosenie v horách, pretože sú ľahké a dobre držia.

FORCLAZ Vysielačky Onchannel110

Dvojica vysielačiek je určená na voľnú komunikáciu na krátke vzdialenosti (max. 5 km na voľnom priestranstve) počas turistiky v horách.

QUECHUA Hliníková Fľaša 500 1 L Zelená

Chcete mať počas túry zabezpečené jednoduché pitie? Naši vývojári navrhli túto fľašu s rýchlootvárateľným uzáverom, ktorý otvoríte 2 rukami.

QUECHUA Palica Na Turistiku Sh500

Určená pre pravidelných turistov, ktorí hľadajú univerzálnu palicu na leto aj zimu vďaka jej veľmi dlhej rukoväti a zimnému tanieriku.

QUECHUA Snežnice Sh100 Modré

Naši návrhári vytvorili tieto snežnice na vaše príležitostné túry. Ideálne na utlačený sneh. Vydajte sa odhaľovať zasnežené chodníky.

QUECHUA ďalekohľad Mh B540 ×10

Určené na pozorovanie prírody počas výletov v horách.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 21.09.2021

(78%)