QUECHUA ďalekohľad Mh B540 ×10 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 32.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Určené na pozorovanie prírody počas výletov v horách.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar QUECHUA ďalekohľad Mh B540 ×10 za výhodnú cenu 32.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Jerguš

V kategórií Vybavenie a príslušenstvo som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Vratislav

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Svätopluk

Produkt QUECHUA ďalekohľad Mh B540 ×10 je naozaj veľmi pekný!

Ľuboslav

Nakúpila som v elektronickom obchode Decathlon.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Kornel

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Vybavenie a príslušenstvo viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Edita

V kategórií Vybavenie a príslušenstvo som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt QUECHUA ďalekohľad Mh B540 ×10. Som spokojný a nemenil by som.

Gustáv

QUECHUA ďalekohľad Mh B540 ×10 som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Antónia

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

QUECHUA Slnečné Okuliare Mht500 Kat. 4

Náš tím vyvinul tieto slnečné okuliare pre deti na turistiku. Sú ideálne na pravidelné nosenie v horách, pretože sú ľahké a dobre držia.

QUECHUA Kovová Termoska 0.4 L

Potrebujete uchovať vaše nápoje teplé alebo studené niekoľko hodín? Naši návrhári vytvorili túto pevnú a veľmi dobre izolujúcu termosku.

FORCLAZ Vysielačky Onchannel110

Dvojica vysielačiek je určená na voľnú komunikáciu na krátke vzdialenosti (max. 5 km na voľnom priestranstve) počas turistiky v horách.

QUECHUA Hliníková Fľaša 500 1 L Zelená

Chcete mať počas túry zabezpečené jednoduché pitie? Naši vývojári navrhli túto fľašu s rýchlootvárateľným uzáverom, ktorý otvoríte 2 rukami.

QUECHUA Palica Na Turistiku Sh500

Určená pre pravidelných turistov, ktorí hľadajú univerzálnu palicu na leto aj zimu vďaka jej veľmi dlhej rukoväti a zimnému tanieriku.

QUECHUA Snežnice Sh100 Modré

Naši návrhári vytvorili tieto snežnice na vaše príležitostné túry. Ideálne na utlačený sneh. Vydajte sa odhaľovať zasnežené chodníky.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 21.09.2021