OXELO Prilba Mf540 Urban Gold – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 20.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Tím návrhárov Oxelo vyvinul túto prilbu pre vaše pohodlie a ochranu na kolieskových korčuliach, skejtborde či kolobežke.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar OXELO Prilba Mf540 Urban Gold za výhodnú cenu 20.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(81%)

Martin, Maroš

V kategórií Prilby na skateboard som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Aleš

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Anna, Hana

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt OXELO Prilba Mf540 Urban Gold som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Gizela

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Ľubomil, Ľudomil

OXELO Prilba Mf540 Urban Gold som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

OXELO Detská Prilba B100 Ružová

Návrhárske tímy Oxelo vyvinuli túto prilbu na zaistenie bezpečnosti mladých jazdcov pri prvých jazdách na korčuliach, skejtborde a kolobežke.

OXELO Prilba Mf 540 žiarivo Oranžová

OXELO Prilba Play 7 červená

Prilba pokrýva celú hlavu, preto je ideálnym riešením pre korčuliarov, skejtbordistov a kolobežkárov.

OXELO Prilba Mf540 Urban Green

OXELO Prilba Play 5 Biela

OXELO Detská Prilba Play5

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 08.12.2021