OROKS Hokejka Ih 900 Sr 85 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 91.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Navrhli sme túto hokejku na hru ľadového hokeja v klube i na súťažiach.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar OROKS Hokejka Ih 900 Sr 85 za výhodnú cenu 91.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(84%)

Hermína

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Monika

Chcel som si kúpiť OROKS Hokejka Ih 900 Sr 85 a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Decathlon.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Ľubomír

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt OROKS Hokejka Ih 900 Sr 85 som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Kvetoslava

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Oliver

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Oskár

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Gizela

Čakala som na zľavu a kúpila som za 91.99 €.. odporúčam

Františka

V eshope Decathlon.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

OROKS Hokejka Ih 500

Navrhli sme túto hokejku na začiatky s ľadovým hokejom v klube.

OROKS Hokejová Súprava 100

Navrhli sme túto súpravu na objavovanie hokeja v interiéri s penovou loptičkou alebo pukom.

OROKS Detská Hokejka Ih 140

Navrhli sme túto hokejku na free hokej s pukom alebo loptičkou na všetkých typoch povrchov.

OROKS Hokejka 500 Pre Brankára

Táto hokejka je navrhnutá na začiatky s klubovým hokejom. Je ideálna pri začiatkoch na poste brankára a na výučbu základných pohybov.

OROKS Hokejka Ih 900 Int Pravá

Navrhli sme túto hokejku na hru ľadového hokeja v klube i na súťažiach.Ideálna pre ženy a adolescentov.

OROKS Hokejka Ih 900 Int ľavá

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 03.10.2022

(84%)