OROKS Hokejka Ih 900 Int ľavá – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 88.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Navrhli sme túto hokejku na hru ľadového hokeja v klube i na súťažiach.Ideálna pre ženy a adolescentov.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar OROKS Hokejka Ih 900 Int ľavá za výhodnú cenu 88.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Justína

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Rozália

OROKS Hokejka Ih 900 Int ľavá som si kúpila za super cenu 88.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Bernard

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Ľuboš, Ľubor

Decathlon.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Kristián

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt OROKS Hokejka Ih 900 Int ľavá som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Tibor

Za takto dobrú cenu - 88.99 € lepší produkt nenájdete

Dezider

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

OROKS Hokejka Ih 500

Navrhli sme túto hokejku na začiatky s ľadovým hokejom v klube.

OROKS Hokejová Súprava 100

Navrhli sme túto súpravu na objavovanie hokeja v interiéri s penovou loptičkou alebo pukom.

OROKS Detská Hokejka Ih 140

Navrhli sme túto hokejku na free hokej s pukom alebo loptičkou na všetkých typoch povrchov.

OROKS Hokejka 500 Pre Brankára

Táto hokejka je navrhnutá na začiatky s klubovým hokejom. Je ideálna pri začiatkoch na poste brankára a na výučbu základných pohybov.

OROKS Hokejka Ih 900 Int Pravá

OROKS Hokejka Ih 900 Sr 85

Navrhli sme túto hokejku na hru ľadového hokeja v klube i na súťažiach.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 23.10.2021