NEWFEEL Obuv Actiwalk Sivo-ružová – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 22.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Navrhli sme túto obuv na športovú chôdzu, telesnú výchovu v škole a každodenné aktivity detí.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar NEWFEEL Obuv Actiwalk Sivo-ružová za výhodnú cenu 22.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(81%)

Anabela

ohodnotím neskôr

Želmíra

NEWFEEL Obuv Actiwalk Sivo-ružová som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Kristína

Čakala som na zľavu a kúpila som za 22.99 €.. odporúčam

Dávid

Chcel som si kúpiť NEWFEEL Obuv Actiwalk Sivo-ružová a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Decathlon.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Dobromila, Kevin

Výber tovaru v kategórií Obuv na nordic walking a chôdzu som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode Decathlon.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Anabela

Nezdalo sa mi, že by bol NEWFEEL Obuv Actiwalk Sivo-ružová taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Obuv na nordic walking a chôdzu lepšiu alternatívu nenájdete.

NEWFEEL Dámska Obuv Pw 580 Plasma

Julien, produktový inžinier, vyvinul túto obuv na vaše pravidelné športové vychádzky.

NEWFEEL Obuv Nw 500 Flex-h

Náš vývojový tím vytvoril túto obuv na nordic walking, umožní vám robiť pokroky vo väčšom pohodlí!

NEWFEEL Detská Obuv Pw 540

Náš tím vyvinul túto obuv, ktorá je vhodná na športovú chôdzu, telesnú výchovu v škole aj na každodenné aktivity detí.

NEWFEEL Obuv Pw 540 Flex-h+ Biela

Náš tím vyvinul túto obuv na vaše pravidelné športové vychádzky.

NEWFEEL Obuv Pw 100 Tmavosivá

Náš tím vyvinul túto obuv na vaše príležitostné športové vychádzky.

NEWFEEL Obuv Pw 160 Br`easy Biela

Túto obuv sme vytvorili na príležitostné športové vychádzky.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 21.09.2021

(81%)