NABAIJI Pánske Slipové Plavky – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 15.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Navrhnuté pre skúsených plavcov, ktorí podávajú výkon a potrebujú hydrodynamiku a spevnenie.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar NABAIJI Pánske Slipové Plavky za výhodnú cenu 15.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Severín

ohodnotím neskôr

Františka

Nakúpila som v elektronickom obchode Decathlon.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Tamara

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Beáta

Decathlon.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Rozália

NABAIJI Pánske Slipové Plavky som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Daniel

S nákupom v obchode Decathlon.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Brigita

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Milota

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

NABAIJI Detské Plavky Modré

Určené pre dievčatká, ktoré objavujú radosť z vody v bazéne alebo prírodných vodných plochách.

NABAIJI Detské Plavky Tmavomodré

Určené na ochranu najmenších detí pred slnkom počas vodných aktivít. Chráni pre UV žiarením, aj keď je vlhké.

NABAIJI Dievčenské Plavky Kamye+ 500

Navrhnutý pre mladé pokročilé plavkyne, ktoré sa zlepšujú a potrebujú dobré držanie a voľnosť pohybu.

NABAIJI Plienkové Plavky Ružové

Určené pre najmenších na plávanie v bazéne, aby ste sa už nemuseli obávať malých nehôd.

NABAIJI Chlapčenské Plavky 900

Určené pre mladých skúsených plavcov, ktorí podávajú výkon a potrebujú hydrodynamiku a dobré držanie.

NABAIJI Dievčenské Plavky Synchro

Náš tím pre vás vytvoril plavky na tréningy a súťaže v synchronizovanom plávaní. Dostupné aj pre dospelých.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 21.09.2021