NABAIJI Dioptrické Sklíčko -2 Selfit – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 4.69 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Navrhnuté pre pokročilých plavcov, ktorí hľadajú plavecké okuliare s korekciou krátkozrakosti.Úprava proti zahmlievaniu.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar NABAIJI Dioptrické Sklíčko -2 Selfit za výhodnú cenu 4.69 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(81%)

Olympia

Výber tovaru z kategorie Plavecké okuliare bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si NABAIJI Dioptrické Sklíčko -2 Selfit. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Dorota

Čakala som na zľavu a kúpila som za 4.69 €.. odporúčam

Ľubomil, Ľudomil

Chcel som si kúpiť NABAIJI Dioptrické Sklíčko -2 Selfit a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Decathlon.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Xénia

V kategórií Plavecké okuliare som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt NABAIJI Dioptrické Sklíčko -2 Selfit. Som spokojný a nemenil by som.

Olympia

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Tichomír

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Albína

V eshope Decathlon.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Daniela

Na Heureke som hľadal kvalitné Plavecké okuliare. NABAIJI Dioptrické Sklíčko -2 Selfit mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

NABAIJI Plavecké Okuliare Xbase Dye S

Navrhnuté pre mladých začínajúcich plavcov do bazéna alebo na vonkajšie vodné plochy. Úprava proti zahmlievaniu.

NABAIJI Plavecké Okuliare Active S

Navrhnuté pre začínajúcich plavcov, ktorí hľadajú veľké pohodlie a panoramatický výhľad. Úprava proti zahmlievaniu.

NABAIJI Plavecké Okuliare Active L

NABAIJI Plavecké Okuliare Xbase L

Navrhnuté pre začínajúcich plavcov na používanie v bazéne alebo na vonkajších vodných plochách. Úprava proti zahmlievaniu.

NABAIJI Dioptrické Sklíčko -3 Selfit

NABAIJI Plavecké Okuliare 100 L

Určené pre začínajúcich plavcov, ktorí hľadajú panoramatické zorné pole, pohodlie a jednoduché nastavenie. Úprava proti zahmlievaniu.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 23.10.2021

(81%)