NABAIJI Dioptrické Sklá Selfit -5 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 4.69 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Navrhnuté pre pokročilých plavcov, ktorí hľadajú plavecké okuliare s korekciou krátkozrakosti.Úprava proti zahmlievaniu.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar NABAIJI Dioptrické Sklá Selfit -5 za výhodnú cenu 4.69 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Bibiána

Obchod Decathlon.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Ida

Produkt NABAIJI Dioptrické Sklá Selfit -5 je naozaj veľmi pekný!

Dávid

Za takto dobrú cenu - 4.69 € lepší produkt nenájdete

Libuša

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Adam a Eva

Na nete má NABAIJI Dioptrické Sklá Selfit -5 veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Timotej

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Kazimír

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Terézia

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Plavecké okuliare viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

NABAIJI Plavecké Okuliare Xbase Dye S

Navrhnuté pre mladých začínajúcich plavcov do bazéna alebo na vonkajšie vodné plochy. Úprava proti zahmlievaniu.

NABAIJI Plavecké Okuliare Active S

Navrhnuté pre začínajúcich plavcov, ktorí hľadajú veľké pohodlie a panoramatický výhľad. Úprava proti zahmlievaniu.

NABAIJI Plavecké Okuliare Active L

NABAIJI Plavecké Okuliare Xbase L

Navrhnuté pre začínajúcich plavcov na používanie v bazéne alebo na vonkajších vodných plochách. Úprava proti zahmlievaniu.

NABAIJI Dioptrické Sklíčko -3 Selfit

NABAIJI Plavecké Okuliare 100 L

Určené pre začínajúcich plavcov, ktorí hľadajú panoramatické zorné pole, pohodlie a jednoduché nastavenie. Úprava proti zahmlievaniu.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 15.05.2021