KIPSTA šiltovka Ba 550 čierna – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 6.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. bejzbalistov, pre ľahšie zameranie loptičky v slnečnom počasí.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar KIPSTA šiltovka Ba 550 čierna za výhodnú cenu 6.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Florián

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Elvíra

Výber tovaru v kategórií čiapky, šiltovky a klobúky som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode Decathlon.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Juraj

Na nete má KIPSTA šiltovka Ba 550 čierna veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Zina

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Agáta

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Adam a Eva

V eshope Decathlon.sk si v kategórií čiapky, šiltovky a klobúky viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

INOVIK čiapka Xc S 500 čierna

Náš tím navrhol túto čiapku špeciálne na beh na lyžiach v chladnom počasí.

DOMYOS Ochranné Rukavice

Náš tím navrhol tento produkt špeciálne na kruhový tréning.

WEDZE čiapka Firstheat čierna

Najjednoduchšia z čiapok produktového radu: pre všetkých, ktorí hľadajú tenkú, hebkú a veľmi pohodlnú čiapku za veľmi nízku cenu.

WEDZE čiapka Bluetooth čierna

Chcete počúvať hudbu alebo telefonovať a pritom mať hlavu v teple? Táto inteligentná čiapka je pre vás.

WEDZE čiapka Timeless Biela

Táto čiapka bola navrhnutá tak, aby vás udržiavala v teple vďaka hrubej pletenine a fleecovej podšívke.

WEDZE Ušianka Noof Slonovinová

Táto ušianka bola navrhnutá tak, aby bola ozajstnou kuklou, ktorá vám prinesie teplo, pohodlie a jemnosť.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 24.06.2021