INESIS Nafukovacia Loptička 500 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 2.79 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. deti na golf.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar INESIS Nafukovacia Loptička 500 za výhodnú cenu 2.79 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Cyprián

Výborná kvalita za fajn cenu 2.79 €

Jana

Moje hodnotenie je 100%.

Mária

Za takto dobrú cenu - 2.79 € lepší produkt nenájdete

Želmíra

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Adolf

Ak potrebujem kúpiť Golfové loptičky, tak určite nakupujem v Decathlon.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Dobroslava

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Bohumír

Výber tovaru z kategorie Golfové loptičky bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si INESIS Nafukovacia Loptička 500. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Ján

Zatiaľ je všetko v poriadku.

INESIS Loptičky Soft 500 Ružové 12 Ks

Náš tím vytvoril túto loptičku pre pokročilých golfistov, ktorí túžia po loptičke jemnej na dotyk.

INESIS Loptička Distance 100 12 Ks

Túto loptičku sme vytvorili pre začínajúcich golfistov, ktorí green objavujú.

INESIS Loptičky Soft 500 Matné 12 Ks

INESIS Loptičky Soft 500 Matte 12 Ks

INESIS Tréningová Loptička 300 Ks

Túto loptičku sme vytvorili na rozcvičku a tréning.

INESIS Penová Loptička 100

Určená pre deti na golf.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 03.10.2022