IMVISO Futsalová Obuv Ginka 500 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 17.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Určená pre mladých hráčov na futsal, ako aj na telocvik v škole na každý typ povrchu. Poskytuje kombináciu optimálneho pohodlia a odolnosti.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar IMVISO Futsalová Obuv Ginka 500 za výhodnú cenu 17.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Mária

V kategórií Detské halovky som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt IMVISO Futsalová Obuv Ginka 500. Som spokojný a nemenil by som.

Vincent

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Svetlana

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Valentína

Decathlon.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Estera

V Decathlon.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Svetozár

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Dávid

V eshope Decathlon.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

IMVISO Detská Obuv Eskudo 500

IMVISO Detská Obuv Eskudo 500 žltá

IMVISO Obuv Eskudo 500 B. Kid Futsal

Vytvorená pre mladých hráčov futsalu. Vhodná aj na telesnú výchovu na každý typ povrchu.

WEDZE Lyžiarska Súprava Pnf 500

Blíži sa lyžiarsky výcvik? Tento lyžiarsky komplet umožní vášmu dieťaťu robiť pokroky v teple a v suchu! Nastaviteľný, prispôsobí sa meniacej sa výške dieťaťa.

IMVISO DETSKÁ OBUV GINKA 900 MiD

Vytvorená pre mladých hráčov futsalu, ktorí ovládajú všetky technické pohyby a túžia po ľahkosti, flexibilite a optimálnom kontakte s loptou.

IMVISO Futsalová Obuv Ginka 500 Kd

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 25.01.2021