CAPERLAN Podpera Csb Feeder Roost – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 8.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Toto príslušenstvo bolo vyvinuté pre rybárov, ktorí si chcú prispôsobiť rybársku sedačku podľa svojho spôsobu lovu.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar CAPERLAN Podpera Csb Feeder Roost za výhodnú cenu 8.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Agáta

S produktom CAPERLAN Podpera Csb Feeder Roost za cenu 8.49 € som spokojný.

Móric

Produkt CAPERLAN Podpera Csb Feeder Roost má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Stojany na prúty a hlásiče aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Zdenka

Čakala som na zľavu a kúpila som za 8.49 €.. odporúčam

Žofia

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Laura

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Stojany na prúty a hlásiče viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Dominik

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Berta

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt CAPERLAN Podpera Csb Feeder Roost som je naozaj kvalitne vyhotovený!

CAPERLAN Držiak Carp 4+1

Hrazda je veľmi stabilná vďaka dvom upevňovacím bodom v zemi.

CAPERLAN Bodec Carp Stick 50/80

Naši inžinieri vyvinuli túto hrazdu pre kaprárov, ktorí chcú loviť s použitím bodcov.

CAPERLAN Pf Pr-9

Naše tímy vývojárov navrhli tento výrobok pre rybárov, aby im umožnili loviť za každých podmienok a aby im uľahčili jednotlivé rybárske úkony.

CAPERLAN Zadný Držiak Godet 900

Zadný držiak na prút je určený pre kaprárov na uchytenie päty prúta na stojane Rod Pod v polohe špičkou hore.

WEDZE Pánske Spodné Tričko 900 Modré

Určené pre veľmi intenzívnych lyžiarov (vysoké potenie) v chladnom počasí, ktorí hľadajú veľmi funkčnú „druhú kožu“.

WEDZE Dámske Spodné Nohavice 900

Vytvorené pre lyžiarky, ktoré lyžujú pri vysokej intenzite v chladnom počasí a hľadajú mimoriadne funkčný a priliehavý spodný odev.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 28.07.2021